Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Nowość w ofercie – PAKIET RUCHOWY I PEDAGOGICZNY. Czas start!

Postanowiliśmy rozszerzyć naszą dotychczasową ofertę turnusów rehabilitacyjnych o dwa nowe pakiety – ruchowy i pedagogiczny. Skąd ten pomysł? Zauważyliśmy, że coraz więcej dzieci potrzebuje wsparcia i pomocy specjalistów, którzy usprawnią ich codzienne funkcjonowanie.

Dlatego z całym zespołem specjalistów Leśnego Zakątka opracowaliśmy dedykowane programy, aby każdy mógł znaleźć terapię najbardziej odpowiadającą własnym potrzebom.

Z naszej oferty mogą skorzystać dzieci niepełnosprawne, ale też te, które mierzą się z zaburzeniami i problemami takimi jak: autyzm, zespół Aspergera, zaburzenia koordynacji ruchowej, zaburzenia rozwojowe, wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe, koślawość kolan i stóp, afazja, ADHD, obniżona sprawność grafomotoryczna, dysleksja i wiele innych.

Pakiet ruchowy i pakiet pedagogiczny obejmuje pełne 2 tygodnie specjalistycznych zajęć rehabilitacyjnych, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów u naszych pacjentów. Dobór i intensywność zajęć został dokładnie przemyślany z myślą o potrzebach najmłodszych.

Poniżej znajdziecie szczegóły każdego z pakietów w specjalnej cenie. Każdy z nich obejmuje pełne wyżywienie z noclegiem dla dziecka i opiekuna w trakcie trwania turnusu.

Zapraszamy do skorzystania z nowości w naszej ofercie. Mamy ogromną nadzieję, że tak samo jak nasz zespół terapeutów, i Wy znajdziecie sens w programie, do którego Was gorąco zachęcamy.

*Oferta pakietów rehabilitacyjnych obowiązuje do 15.04.2023 r.