Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Pokonujemy bariery

Zajęcia metodą Halliwick

Terapia wymuszona koniecznością CIMT

ActivLife – gimnastyka ciała i umysłu

Leśne zimowe warsztaty-foto

Wyobraź sobie czas w pełnej harmonii z przyrodą i z własnymi możliwościami... Magiczna leśna sceneria, tuż nad jeziorem, aktywność na świeżym powietrzu. Dodatkowo zajęcia na basenie. Czy nie o tym marzysz dla swojego dziecka?

Nowe terapie w Leśnym Zakątku

Światowy Dzień Autyzmu

2 kwietnia wiec załoga Leśnego Zakątka trochę w okrojonym składzie melduje się #naniebieskodlaautyzmu Pełna akceptacja i wsparcie!

Turnus majówkowy dla osób poruszających się na wózkach

Majówkowy pobyt rehabilitacyjny dla osób poruszających się na wózkach małych i dużych o różnym stopniu zaawansowania

Manu Wielkanocne

Dzień kobiet

Dzięki urokliwej scenerii bogato otaczającej nas leśnej natury, Leśny Zakątek to idealne miejsce zarówno na odpoczynek, jak i na odnowienie sił witalnych organizmu. Specjalnie dla Kobiet organizujemy wyjątkowy weekend podczas którego nie tylko oferujemy pobyt z nieograniczonym dostępem do strefy basenowej ale także zajęcia taneczne w rytmie latino, zajęcia relaksacyjne oraz świetną zabawę na aqua aerobic.

Terapia wymuszona koniecznością CIMT

Turnus jest skierowany szczególnie dla dzieci z porażeniem mózgowym połowicznym. Terapia CIMT jest przeznaczona głównie dla pacjentów z łagodnym i umiarkowanym niedowładem kończyny górnej, dysfunkcją splotu barkowego oraz problemami neurologicznymi. Jeśli więc Twoje dziecko ma trudności z chwytaniem przedmiotów, zamiast dwóch rąk w zabawie wykorzystuje tylko jedną, nie radzi sobie w samodzielnych czynnościach - skontaktuj się z nami!

Weekend walentynkowy 2021

Podarujcie sobie chwilę przyjemności i odpoczynku w magicznym miejscu, otoczonym lasem i widokami jeziora. Zadbamy o przytulną atmosferę i wygodę naszych gości. Zapraszamy na pobyt dla 2-osób, z  kolacją w dn.13.02.2021r.(sobota)-dostarczoną do pokoju, deserem oraz butelką wina. Zachęcamy do skorzystania z promocji -15% na wszystkie masaże oraz zabiegi SPA. Dla gości umożliwiamy bezpłatny dostęp do strefy basenowej oraz sauny fińskiej. W niedzielę przywitamy Państwa pysznym śniadaniem.

Bezpłatne konsultacje dla dzieci z zakresu integracji sensorycznej

Zapraszamy na darmowe konsultacje z zakresu integracji sensorycznej. 25-29.01.2021r. w Leśnym Zakątku z Anią Szczutowską, pedagogiem, certyfikowanym terapeutą SI I i II stopnia, oligofrenopedagogiem.

Turnus dedykowany dla dzieci z zespołem Downa

Zapraszamy na wyjątkowy pobyt rehabilitacyjny na którym skupimy się na zaburzeniach mowy, ćwiczeniach oddechowych i głosowych, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz poprawie koncentracji .

Jesienny konkurs

Do wygrania bon upominkowy na zabieg SPA w Leśnym Zakątku o wartości 170zł do wykorzystania do końca 2021 roku lub wymiennie pobyt jednodniowy w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem.

19.07.2020 Rodzinny Piknik w Leśnym Zakątku

Wczoraj w Leśnym Zakątku zorganizowaliśmy piknik rodziny w głównym celu-aby pomóc Zosi i zebrać jak najwiecej pieniążków. Chyba nam się udało…

Otwarcie „Leśnej Przystani”

Kochani, od dzisiaj możecie zrelaksować się w naszej chillout budce, w każdy weekend w godz.10-18! Czekają na Was pyszne lody, zimne napoje i przekąski. Do tego leżaki, hamaki i piaszczysty kawałek plaży !

Światowy dzień autyzmu

02.04.2020-Światowy Dzień Autyzmu

2 kwietnia jest dniem, w którym wszyscy dajemy wyraz swojej postawy – pełnej akceptacji i zrozumienia dla autyzmu. Dzisiejszego dnia, w okresie pandemii jest to szczególnie trudne dla dzieci z autyzmem i ich rodziców. Myślimy o Was ciepło i przesyłamy nasze uśmiechy. Do zobaczenia w Leśnym Zakątku!