Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci – kompleksowa rehabilitacja w magicznej leśnej scenerii

Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji  niemowląt, dzieci i młodzieży organizując pobyty z noclegiem i wyżywieniem. Nasz ośrodek położony jest w malowniczej, leśnej okolicy tuż nad jeziorem Ciechomickim, która gwarantuje idealne warunki do pracy z najmłodszymi zarówno w lato jak i w zimę.

Nasza misja

Szeroko patrzymy na dysfunkcje z którymi mierzą się nasi pacjenci, z czego wynika nasz model – kompleksowa terapia w której dbamy równie dokładnie o fizyczność jak o psychikę. Oferujemy indywidualną, popartą naszym wieloletnim doświadczeniem terapię, której celem jest poprawienie jakości życia naszych pacjentów. Naszą wartością są relacje które budujemy w oparciu o zaufanie i współpracę. Nasza załoga codziennie troszczy się o Was, dając poczucie bezpieczeństwa, pełnej akceptacji i ciepła. To dlatego w Leśnym Zakątku wszyscy Pacjenci czują jak w domu.

59 jednostek zajęć podczas turnusu!

Przykładowy grafik rehabilitacji:

2 x dziennie kinezyterapia 50min
1 x dziennie zajęcia na basenie 40min
1 x dziennie terapia ręki/sala doświadczania świata 30min
1 x dziennie pedagog 30min
5 x w turnusie logopeda/neurologopeda 30 min
2 x w  tygodniu integracja sensoryczna 30min

Wyżywienie

Nasi kucharze pełni pasji i miłości do gotowania przygotowują pyszne posiłki w formie bufetu: śniadania, obiady i kolacje. Na prośbę przygotowujemy również diety np. bezmleczną, bez glutenu, dla wegetarian. Na terenie ośrodka znajduje się również ogólnodostępna kuchnia.

Nocleg

Oferujemy pokoje 2-osobowe, z ewentualną dostawką z łazienkami i TV. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać ze strefy basenowej a także ze wszystkich udogodnień ośrodka. Posiadamy pokój z łazienką przystosowaną pod osoby poruszające się na wózku a także z wanną. Na korytarzach znajdują się ogólnodostępne lodówki.