Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Numer wpisu do rejestru organizatorów: OR/14/2/22
Data ważności: 02.03.2025
Dane adresowe: ul.Medyczna 8/209 09-400 Płock

Numer wpisu do rejestru ośrodków: OD/14/1/24
Data ważności: 27.05.2027
Dane adresowe: Zaździerz 39, 09-520 Łąck

Odpowiemy na Twoje pytania:
+48 799 074 655
sekretariat@lesnyzakatek.pl

Śpieszymy się poinformować, że ośrodek Leśny Zakątek w Zaździerzu uzyskał wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, współfinansowane przez PFRON.
Jesteśmy ogromnie dumni z tej decyzji, ponieważ oznacza ona że spełniamy najwyższe wymogi i standardy ustalone przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych!
Turnusy rehabilitacyjne refundowane przez PFRON trwają 14 dni i odbywają się w grupie liczącej minimum 20 osób.
Na turnus usprawniająco-rekreacyjny zapraszamy dzieci i dorosłych:
– z dysfunkcją narządu ruchu, poruszających się na wózkach inwalidzkich;
– z upośledzeniem umysłowym;
– z padaczką;
– ze schorzeniami układu krążenia;
– z chorobami neurologicznymi;
– z mózgowym porażeniem dziecięcym;
– z wadami genetycznymi;
– z zespołem Downa;
– z zespołem Pradera-Williego;
– z autyzmem

Poniżej przykładowy dokument o wyborze turnusu wraz z niezbędnymi danymi ośrodka.

Kliknij, aby pobrać uzupełniony dokument

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci – kompleksowa rehabilitacja w magicznej leśnej scenerii

Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji  niemowląt, dzieci i młodzieży organizując pobyty z noclegiem i wyżywieniem. Nasz ośrodek położony jest w malowniczej, leśnej okolicy tuż nad jeziorem Ciechomickim, która gwarantuje idealne warunki do pracy z najmłodszymi zarówno w lato jak i w zimę.

Nasza misja

Szeroko patrzymy na dysfunkcje z którymi mierzą się nasi pacjenci, z czego wynika nasz model – kompleksowa terapia w której dbamy równie dokładnie o fizyczność jak o psychikę. Oferujemy indywidualną, popartą naszym wieloletnim doświadczeniem terapię, której celem jest poprawienie jakości życia naszych pacjentów. Naszą wartością są relacje które budujemy w oparciu o zaufanie i współpracę. Nasza załoga codziennie troszczy się o Was, dając poczucie bezpieczeństwa, pełnej akceptacji i ciepła. To dlatego w Leśnym Zakątku wszyscy Pacjenci czują jak w domu.

Wyżywienie

Nasi kucharze pełni pasji i miłości do gotowania przygotowują pyszne posiłki w formie bufetu: śniadania, obiady i kolacje. Na prośbę przygotowujemy również diety np. bezmleczną, bez glutenu, dla wegetarian. Na terenie ośrodka znajduje się również ogólnodostępna kuchnia.

Nocleg

Oferujemy pokoje 2-osobowe, z ewentualną dostawką z łazienkami i TV. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać ze strefy basenowej a także ze wszystkich udogodnień ośrodka. Posiadamy pokój z łazienką przystosowaną pod osoby poruszające się na wózku a także z wanną. Na korytarzach znajdują się ogólnodostępne lodówki.

Atrakcje na terenie ośrodka: sprawdź tutaj

Atrakcje w okolicy: sprawdź tutaj