Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Lokalizacja ośrodka w środku lasu, nad jeziorem Ciechomickim sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Szlak kotliny Płockiej który przebiega nad brzegiem naszego jeziora zachęca do pieszych lub rowerowych wycieczek.   Na terenie ośrodka mona skorzystać z miejsca na ognisko i grilla,  boiska do koszykówki, siatkówki czy tenisa ziemnego. Wieczorem zachęcamy do spędzenia czasu w naszych altanach z widokiem na jezioro.

Staramy się aby każdego dnia czekały na Was atrakcje. Są to między innymi: animacje, zajęcia plastyczne, bajkoterapia, pokaz magika, seans filmowy i wiele innych. Dbamy również o rodziców, którzy mogą skorzystać z zajęć relaksacyjnych, fitness czy innych aktywności.

Basen
Dla wszystkich gości ośrodka, strefa basenowa dostępna jest po godzinach rehabilitacji ok. 16 w tygodniu oraz w weekendy od rana.
Długość basenu 15m, głębokość 1,6m oraz platforma o głębokości 1,1m, sauna fińska oraz sauna sucha.
Oferujemy zajęcia na basenie: aqua-aerobik, naukę pływania, zajęcia dla niemowląt-szczegóły w recepcji.

Zajęcia relaksacyjne i fitness
Ośrodek dysponuje kijkami do nordic-walking, które dla gości są bezpłatne oraz innym sprzętem zachęcającym do podjęcia aktywności na świeżym powietrzu: badminton, rakiety do tenisa ziemnego, kręgle, Boule. Organizujemy zajęcia fitness i relaksacyjne w których opiekunowie mogą wziąć udział bezpłatnie.

Kącik Czytelniczy w kawiarnii

Podczas zajęć dziecka, rodziców zapraszamy na aromatyczną kawę do naszej przytulnej kawiarnii. Nasz kącik czytelniczy wyposażony jest w książki o różnej tematyce, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Mini Plac Zabaw

Piłkarzyki

Stół do ping-ponga

 

 

Wakacyjna Leśna Przystań

W okresie wakacyjnym zapraszamy do naszej strefy relaksu, gdzie możecie odpocząć na hamakach i leżakach. Serwujemy pyszne lody, przekąski oraz piwo z nalewaka.