Zaździerz 39, 09-520 Łąck
+48 799 074 668

Wczasy rehabilitacyjne – czas wolny

Nasze turnusy rehabilitacyjne dla dzieci to także doskonała okazja do wypoczynku i zabawy. W trakcie wczasów organizujemy różnego rodzaju animacje, wycieczki do okolicznych atrakcji oraz integrujące spotkania przy ognisku. To dobry moment na poznawanie kolegów, kształtowanie postaw społecznych oraz po prostu – spędzanie wspólnie czasu w miłej atmosferze. Dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo, a przede wszystkim otrzyma możliwość oderwania od codzienności.

   

Leśny Zakątek warto wybrać z wielu względów. Przede wszystkim na najmłodszych czekają tu atrakcyjne wczasy rehabilitacyjne w przyjaznej atmosferze, wśród ciszy i spokoju okolicznych lasów. Dla maluchów oraz ich opiekunów przygotowaliśmy przytulnie urządzone, zadbane pokoje. Ośrodek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dlatego przebywanie w nim gwarantuje komfortowy wypoczynek i terapię bez przeszkód. Nasza kadra zawsze służy pomocą w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o wolnych terminach.

Podczas turnusów rehabilitacyjnych skierowanych do dzieci, nie zapominamy o równie ważnych opiekunach i ich potrzebach. Zdajemy sobie sprawę z trudu jaki wkładają w opiekę i wychowanie dzieci, często zapominając o sobie samych. Dlatego też oferujemy popołudniowe zajęcia aqua-aerobic na basenie, zajęcia relaksacyjne lub wsparcie psychologa. Zachęcamy również do zrelaksowania się w naszym gabinecie masażu pod opieką naszych masażystów.